شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

تغییرات نسخه 8
شناسه پست: 6328
بازدید: 49

تغییرات PHP نسخه 8 نسبت به نسخه 7.4

توضیحات:

1. JIT (Just-In-Time) Compiler:

یکی از ویژگی‌های برجسته نسخه 8 PHP، اضافه شدن JIT (Just-In-Time) Compiler است. این قابلیت به PHP این امکان را می‌دهد که کدهای PHP را به زبان ماشین ترجمه کند و اجرای بهینه‌تری را فراهم کند.

2. افزایش عملکرد:

نسخه 8 PHP دارای بهبود‌های عمده‌ای در عملکرد است که باعث افزایش سرعت اجرای برنامه‌ها می‌شود. بهبود‌هایی همچون JIT Compiler و بهینه‌سازی‌های دیگر باعث افزایش کارایی برنامه‌ها در نسخه 8 می‌شود.

3. تغییرات در سینتکس:

نسخه 8 PHP تغییرات جزئی در سینتکس زبان PHP دارد که ممکن است نیاز به تغییر در کدهای قبلی داشته باشد. برخی از تغییرات شامل حذف توابع منسوخ شده، تغییرات در تعامل با نوع داده‌ها و تغییرات در استفاده از واژگان کلیدی است.

4. اضافه شدن Attributes:

Attributes یک ویژگی جدید در نسخه 8 PHP هستند که به برنامه‌نویسان این امکان را می‌دهد تا متاداده‌های اضافی به کلاس‌ها، متدها و خصوصیات اضافه کنند. این ویژگی باعث بهبود خوانایی و قابلیت نگهداری کد می‌شود.

5. تغییرات در Exception Handling:

نسخه 8 PHP دارای تغییرات در مدیریت خطا (Exception Handling) است که باعث بهبود قابلیت استثناء پذیری و پردازش خطاها در برنامه‌ها می‌شود.

این تفاوت‌ها تنها چند مورد از تغییرات بزرگ بین نسخه 7.4 و 8 PHP هستند. برای دقت بیشتر، پیشنهاد می‌شود که مستندات رسمی PHP را مطالعه کنید و آخرین تغییرات را بررسی نمایید.

شما میتوانید سوالات خود را از طریق ایمیل پشتیبانی – تماس با ما – یا در قسمت نظرات سوال خود را بپرسید.

موفق باشید

A.J

پست های مرتبط:

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها